Op 9, 16, 23 en 30 mei worden de wedstrijden voor de clubkampioenschappen gespeeld. Indien door omstandigheden het niet lukt om alle wedstrijden op deze 4 avonden te spelen, dan is er op 6 juni een mogelijke extra speelavond. Op 6 juni is er direct na de speelavond een prijsuitreiking in ’t Pumpke. Hier worden de clubkampioenen bekendgemaakt en zullen hun prijs in ontvangst nemen.

Op deze pagina wordt wekelijks de stand bijgehouden.

Wedstrijdschema:

Heren Dubbel:

9 mei | Martijn en Marc van E. – Fred en Rogier
16 mei | Niels en Jacco – Marc H. en Erik
23 mei | Niels en Jacco – Fred en Rogier
Martijn en Marc van E. – Marc H. en Erik
30 mei | Niels en Jacco – Martijn en Marc van E.
Marc H. en Erik – Fred en Rogier

Marc e en Martijn Niels en Jacco Marc h en Erik Fred en Rogier
Marc e en Martijn

 

 

21-23
21-17
21-17
16-21

15-21

Niels en Jacco

 

 

 

23-21
17-21
17-21
23-21

14-21

18-21

Marc h en Erik

 

 

 

21-16
21-15
21-23

21-14

21-18

Fred en Rogier

 

 

 

21-16

21-15

 —

Dames Dubbel

9 mei | Sacha en Marian – Elise en Denise
16 mei |Sacha en Marian – Yvonne en Desiree
30 mei | Elise en Denise – Yvonne en Desiree

  Yvonne -Desiree

 

Denise- Elise

 

Sacha-Marian

 

Yvonne -Desiree

 

 

 — 21-19

21-14

Denise- Elise

 

 

 

 — 19-21

13-21

Sacha-Marian

 

 

 

19-21

14-21

21-19

21-13

 —


Mix

Poule 1:

9 mei | Martijn en Denise – Fred en Desiree
23 mei | Fred en Desiree –Rogier en Sacha
30 mei | Martijn en Denise – Rogier en Sacha

6 juni | Poule finale winnaar poule 1- winnaar poule 2

  Rogier- Sacha

 

Martijn– Denise Fred – Desiree
Rogier–Sacha

 

 

14-21
21-15
22-24
Martijn– Denise

 

 

 — 21-19

19-21

18-21

Fred – Desiree 21-14
15-21
24-22
19-21

21-19

21-18

 —

Poule 2:

9 mei | Marc H. en Marian – Marc van E. en Yvonne
16 mei | Niels en Diana –Marc H.en Marian
23 mei | Niels en Diana – Erik en Elise
Erik en Elise – Marc van E. en Yvonne
30 mei | Marc H. en Marian – Erik en Elise
Marc van E. en Yvonne – Niels en Diana

6 juni | Poule finale winnaar poule 1- winnaar poule 2

  Marc – Marian Marc– Yvonne

 

Erik – Elise

 

Niels– Diana

 

Marc – Marian

 

 — 21-18

21-9

18-21

7-21

Marc– Yvonne

 

 

9-21

18-21

 — 8-21
12-21
Erik- Elise

 

21-8
21-12
 — 20-22

15-21

Niels – Diana

 

21-18

21-7

22-20

21-15

 —